نتایج کاروان ورزشی ایران در روز نخست بازیهای آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸
تاکنون تیم های ملی فوتبال و هندبال کشورمان در روز های چهارشنبه 24 مردادماه و جمعه 26 مردادماه به مصاف حریفان خود رفتند.
فوتبالیست های کشورمان در دیدار نخست خود برابر عربستان به تساوی بدون گل رضایت دادند و در دومین دیدار برابر تیم کره شمالی 3 بر صفر به پیروزی رسیدند.
تیم ملی هندبال ایران در نخستین دیدار برابر تیم مالزی به پیروزی پر گل 55 بر 11 رسید و در دومین دیدار 35 بر 20 نتیجه را واگذار کرد.
**برنامه و نتایج نمایندگان ایران در روز نخست بازیهای آسیایی به شرح زیر است:
**تکواندو**
پومسه انفرادی و تیمی زنان و مردان:
کوروش بختیار در مبارزه نخست خود توانست از سد حریفی از کشور کامبوج عبور کند و به مصاف نماینده ای از کشور اندونزی برود.
(آغاز مسابقات از ساعت 6 به وقت ایران)
**شنا**
۲۰۰ متر آزاد:
** تیراندازی**
مقدماتی تراپ زنان: سپیده سیرانی و شیوا فرح پور : ساعت 5:30 به وقت ایران
مقدماتی تراپ مردان: محمد حسین پرورش نیا و علی حافظی: ساعت 5:30 به وقت ایران
مقدماتی میکس تفنگ بادی: نجمه خدمتی و امیرمحمد نکونام : ساعت 6:30 به وقت ایران
مقدماتی میکس تپانچه بادی: ابراهیم برخورداری و هانیه رستمیان: ساعت 11:30 به وقت ایران
فینال میکس تفنگ بادی: نجمه خدمتی و امیرمحمد نکونام: ساعت 10:30 به وقت ایران
فینال میکس تپانچه بادی: ابراهیم برخورداری و هانیه رستمیان: ساعت 13:50به وقت ایران
**کبدی**
مرحله گروهی زنان: ایران – کره جنوبی: ساعت 7:20 به وقت ایران
مرحله گروهی مردان: ایران – ژاپن: ساعت 12:30 به وقت ایران
**کشتی آزاد**
آغاز مسابقات از ساعت 10:30 به وقت ایران
وزن ۵۷: رضا اطری
وزن ۶۵: مهران نصیری
وزن ۷۴: مصطفی حسین خانی
وزن ۸۶: حسن یزدانی
وزن ۹۷: علیرضا کریمی
فینال مسابقات: ساعت 16:30 به وقت ایران
**ووشو**
تالو زنان: هانیه رجبی، زهرا کیانی و فاطمه حیدری : ساعت 8:30 و 9:30 به وقت ایران
ساندا: ۷۰- کیلوگرم: محسن محمدسیفی : ساعت 10:30 به وقت ایران
**قایقرانی**
رویینگ دونفره مردان: محسن شادی، عاقل حبیبیان
رویینگ دونفره زنان: مریم کرمی و پریسا احمدی
رویینگ چهارنفره دختران: مریم کرمی، مهسا جاور، نازنین رحمانی و مریم امیدی پارسا
(آغازمسابقات از ساعت 6:30 به وقت ایران)
**شمشیربازی**
اپه انفرادی مردان: محمد اسماعیلی، محمد رضایی و امیررضا کنعانی : ساعت ۶:۳۰ به وقت ایران
سابر زنان: نجمه سازنچیان، فائزه رفیعی: ساعت ۷:۰۰ به وقت ایران
**سپک تاکرا**
تیم ملی ایران – تیم ملی اندونزی : ساعت 9:30 به وقت ایران
**تنیس**
دور اول انفرادی مردان و زنان: شاهین خالدان، امیرحسین بادی، صدف صادق وزیری و غزل پاک باطن (ساعت 7:30 به وقت ایران)